Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 26
2699975
17102
424
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Komsa Anna kipróbált szakácskönyve. Indianapolis, 1932., Testvériség Nyomdatársulat Rt., 238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kijáró lapokkal, a lapok savasodnak, törnek, megviselt állapotban. Ritka, emigráns kiadás.
6 000 HUF
2700270
17103
424
Other collectibles
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp.,1942, Magyar Vegyipari Szövetség, (Hungária-ny.), XVI+345 p.+11 (táblázatok) t. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
9 000 HUF
2700283
17104
424
Other collectibles
Baksay Tóth Bertalan: Legelő és rétművelés. Bp., 1966., Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, névbejegyzésekkel.
3 000 HUF
2699556
17105
424
Other collectibles
Állattenyésztési kolligátum 4 műből: Bakoss László: A tyúkok tojáshozamának fokozása; Krolopp Alfréd: Az aprójószág tartása és nevelése; Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása; Dorner Béla: Sertéstenyésztés. Viseltes félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
1 800 HUF
2694954
17106
424
Other collectibles
3 000 HUF
2701050
17107
424
Other collectibles
Holdas Sándor - Pacs István - Virág Györgyi: A csigahústermelés. Hasznos füzetek 5. Bp., 1989., Gazda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott papírkötés.
2 400 HUF
2649334
17108
424
Other collectibles
Kalmár Zoltán-Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1978, Natura. Negyedik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2559775
17109
424
Other collectibles
1 000 HUF
2499497
17110
424
Other collectibles
2593065
17111
424
Other collectibles
1 000 HUF
2658018
17112
424
Other collectibles
Dr. Horvai Lajos: A cukorbeteg kosztja. Bp., 1932, Novák Rudolf és Társa, 54+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.
1 000 HUF
2682205
17113
424
Other collectibles
Somló Baráti Kör Füzetek. 1.: A bor filozófiája. Somlóvásárhely, 1987., Somló Baráti Kör, 67+1 p. Kiadói papírkötés + Hotel Somló prospektussal.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035