17105.
424. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
Állattenyésztési kolligátum 4 műből: Bakoss László: A tyúkok tojáshozamának fokozása; Krolopp Alfréd: Az aprójószág tartása és nevelése; Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása; Dorner Béla: Sertéstenyésztés. Viseltes félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.