2 000 HUF
Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.