15723. 424. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., (1935), Kir. M. Egyetemi Ny., 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor