Nagy Imre: Viharos emberöltő. Szerk.: Vészi János. Szántó László utószavával és a jegyzeteivel. Bp., 2002., Nagy Imre Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Mao Ce Tung: Beszédek és írások 1956-1974. szerk: Polonyi Péter h.n. é.n. k.n. Számozott, 19. számú. Kiadói papírkötésben. Zárt terjesztésű, kereskedelmi forgalomba nem került!
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Kovács Gellért: Alkonyat Budapest felett. Az embermentés és ellenállás története 1944-45-ben. Ford.: Harrach Ágnes. Bp., 2014., Libri. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, egy helyen bejegyzéssel.
Volker Elis Pilgrim: "Szólíts csak nyugodtan Hitlernének!" Nők, akik a náci uralom díszei és leleplezői voltak. Bp., 1995., Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.