Magyar Zsidó Almanach. I. évfolyam. Szerk.: Dr. Patai József. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomda. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé sérült borítóval
Körner András: Jó lesz a bólesz. Magyar zsidó gasztrotörténeti tanulmányok. Zeke Gyula előszavával. Bp., 2021, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Mannheimer, [Isaac Noah (1793-1965)]: Festgebete der Israeliten nach der gottesdienstlichen Ordnung im israelitischen Bethause zu Wien und in mehreren anderen Gemeinden. Erster Band. Wien, 1873, J. Schlesinger's Buchhandlung (Pressburg, Franz Nirschy & Comp.), (4)+228 p. Német és héber nyelven. Korabeli dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, né...
Mannheimer, [Isaac Noah (1793-1965)]: Festgebete der Israeliten nach der gottesdienstlichen Ordnung im israelitischen Bethause zu Wien und in mehreren anderen Gemeinden. Zweiter Band. Wien, 1901, Jos. Schlesingers Buchhandlung (Budapest, Sam. Markus), (4)+307 p. Német és héber nyelven. Korabeli dombornyomott egészvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval