1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Dr. zalai Szalay László: A zsidó nők története. Hevesi Simon előszavával. Bp., [1924], Globus, (4)+337+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel.