15620. 424. Closed Online auction Books: Law
8 000 HUF
0 HUF
Magyar Országgyűlési Törvénykönyv. Első részlet. Pest, 1866, Poldini Ede. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, dohos, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg