Jane's Fightins Ships of World War I. Foreword by Captain John Moore RN. London, 1990, Studio. Rendkívül gazdag képanyaggal, leírásokkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Jane's Fightins Ships of World War II. Foreword by Antony Preston. New York, 1996, Crescent Books. Rendkívül gazdag képanyaggal, leírásokkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kemendy Géza: Harctéri emlékeim, 1942-1943. A magyar királyi 17. honvéd gyalogezred II. zászlóalja a Donnál. Sajtó alá rendezte, a jegyzeteket és az utószót írta: Molnár András - Szabó Péter. Zalai Gyűjtemény 71. Zalaegerszeg, 2012., Zala Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
H. Schmid: Taktisches Handbuch. Mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 14. Auflage. Wien, 1915, Selbstverlag Hugo Schmid. 510 p. Katonai taktikai kézikönyv német nyelven, számos fekete-fehér illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült kötés
Parádi József: A Magyar Királyi Csendőrség. Az első magyar polgári, központosított, közbiztonsági őrtestület 1881-1945. A Magyar Rendvédelem-Történet Öröksége 2. Bp., 2012., Szemere Bertalan Magyar Rendvédelem-Történeti Tudományos Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Damó Elemér: Honvédtiszt az I. világháborúban. A 17. honvéd gyalogezred egy tisztjének jegyzetei. Bp. - Székesfehérvár, 2011., MH Összhaderőnemi Parancsnokság Tudományos Tanács - Honvédség és Társadalom Baráti Kör. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,