4 000 HUF
23
H. Schmid: Taktisches Handbuch. Mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 14. Auflage. Wien, 1915, Selbstverlag Hugo Schmid. 510 p. Katonai taktikai kézikönyv német nyelven, számos fekete-fehér illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült kötés