2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Walter Markov-Heinz Helmert: Battles of World History. Edition Leipzig, 1978. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóval. Szép állapotban