2 000 HUF
Borel, Eugene: Album lyrique de la France moderne. Stuttgart, é.n. (cca 1900), Edouard Hallberger, XXI+(3)+417+(3) p. + 12 t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Francia nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.