17261. 424. Closed Online auction Books: Other languages
3 000 HUF
0 HUF
Jules Verne: Fünf Wochen im Ballon. H.n., é.n., 244 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, hiányzó címlappal, ex libris-szel.
Photo of the item taken by : tg