2 000 HUF
Árnyak. Nevezetes bűnesetek gyűjteménye. Szerk.: Dr. Hegedüs Lajos Kandid. II. köt. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, nem teljes.