1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Az öreg plébános levelei. II. rész. Különlenyomat az "Egyházi Lapok"-ból. Bp., 1930, Korda Rt. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel, a lapéleken és a hátsó borítón tintafoltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.