1 200 HUF
9
Baktay Ervin: Szanátana Dharma. Az örök törvény. A hindu világszemlélet ismertetése. Világkönyvtár. Bp., [1936], Révai, 283 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.