17408. 424. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Illyés Gyula: PetÅ‘fi. Bp., 1948, Nyugat (Révai-ny.), 342+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borÃtóval, "Budapesti 1. honvéd kerületi parancsnokság" bélyegzÅ‘vel.
Photo of the item taken by : tg