1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Léon de Tinseau: Hamupipőke unokahugom. Legjobb Könyvek. Bp., é.n., Légrády Testvérek, (4)+174+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, kissé fakó, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.