2 000 HUF
Márai Sándor: Napló 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Napló. (1945-1957.) Washington, 1958., Occidental Press. Második kiadás. Kiadói papírkötés.; Napló 1958-1967. Bp., én., Akadémiai Kiadó - Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.; Ami a Naplóból kimaradt. 1947.Toronto,1993, Vörösváry. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.; Ami a Naplóból kimaradt 1950-1951-1952. Toronto,2001, Vörösváry. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.; Egy polgár vallomásai. Bp.,én.,Európa. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.