1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Móra Ferenc: A fele sem tudomány. Bp.,1948,Bibliotheca. A borÃtó Fischer Ilona (Filo, 1910-1986) munkája. Posztumusz elsÅ‘ kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papÃr védÅ‘borÃtóban.