1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1928, Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p + LIII t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel