17333. 424. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
11
0 HUF
Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár (Stádium-ny.), 127+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : hsz