17309. 424. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Tóth Béla: A spiritizmusról. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 136 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal, az eredeti elülső papírborító bekötve.
Photo of the item taken by : ra