1 200 HUF
Wallace, Edgar: A rémületes arc. Ford.: Lendvai István. Bp., [1928], Palladis Rt., 382+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.