Books: Other rarities Number of items: 298
2696670
17361
424
Other collectibles
Posta Imre: Rend-őr-köz-i-gazság. Szigethalom, 2006, Versus Duo. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2696304
17362
424
Other collectibles
Simon Györgyi - Zala Mária: Magyar nyelv a gépíró és gyorsíró iskola I. és II. osztálya számára. Bp., 1987, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 000 HUF
2699021
17363
424
Other collectibles
Baktay Ervin: Szanátana Dharma. Az örök törvény. A hindu világszemlélet ismertetése. Világkönyvtár. Bp., [1936], Révai, 283 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 200 HUF
2699036
17364
424
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 könyve: A Néma Revolverek Városa; A boszorkánymester. Bp., 1969-1970, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1 200 HUF
2696003
17365
424
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 kötete: Az előretolt helyőrség; Az elsikkasztott pénztáros. Bp., 1968-1970, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1 000 HUF
2697244
17366
424
Other collectibles
Mikó Ervin: Kérdez. Interjúk, riportok. A szerző, Mikó Ervin (1919-1997) erdélyi magyar riporter, szerkesztő által Létay Lajos (1920-2007) erdélyi magyar költő, író, szerkesztő, publicista részére DEDIKÁLT példány. Kolozsvár/Napoca,1983., Dacia. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2694889
17367
424
Other collectibles
Defoe, Daniel: Bob kapitány. Ford.: Geréb László. Bp., é.n. (cca 1940), Béta (Athenaeum-ny.), 150 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
1 600 HUF
2694931
17368
424
Other collectibles
3 000 HUF
2696114
17369
424
Other collectibles
Kodolányi János: Baranyai utazás. Bolyai Könyvek. (Bp., 1941), Bolyai Akadémia, 110 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
2699339
17370
424
Other collectibles
Illés Endre: Hamisjátékosok. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1958., Magvető. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, foltos lapokkal.
1 200 HUF
2643158
17371
424
900
Other collectibles
Cangjang-Gjaco: Lelked szélfútta madártoll. Cangjang-Gjaco, a 6. dalai láma szerelmes versei. H.n., 1999, Írás Kiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, belső kötéstáblán apró felületi sérüléssel. 2643371
17372
424
900
Other collectibles
Kozma László: Harangok érce. Kecskemét, 1999, Korda. A szerző, Kozma László (1949-2021) által dedikált! Kiadói papírkötésben.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035