2 db általános iskolai tankönyv: Föld- és néprajz a VI. osztály számára; Második könyvünk - Folyóirás, olvasmányok, nyelvi ismeretek, számolás és mérés. Bp., 1947, Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Kétnyelvű Klasszikus Könyvtár sorozat 8 kötete: Gautier Théophile: A múmia lába; Kipling Rudyard: A pillangó; Poe Edgár: A Vörös Halál álarca; France Anatole: Az árnyak miséje; Dickens Charles: A sírásó; Hauff Vilmos: A gólyakalifa története; Wells H. G.: A csillag; Wilde Oszkár: A minta-milliomos. A borítók illusztrációja Kozma Lajos munkája. Vegyes állapotban, közte több sérült, egy ragasztott.
G[erarda] van Nes-Uilkens: Das verlassene Storchennest. Stuttgart, 1935, J. F. Steinkopf, 303+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
A magyar és német nyelv zsebszótára. A kiejtés feltüntetésével a Toussaint-Langenscheidt módszer szerint. [I-II. rész. Egy kötetben]. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp.-Berlin, 1915-1916, Grill Károly-Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XIII-XXIV. p.+63+(1)+390+(2) p., XXIV+564 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első rész címlapja és első 12...
Vaszary Gábor: Kislány a láthatáron. Bp., 1941, Nova, 350+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal.