8 000 HUF
Őrangyal. Vallási almanach honunk gyöngéd hölgyeinek szentelve. 1848. Szerk:: Sujánszky Antal. Pest, 1848, Emich Gusztáv, 1 (hártyapapírral védett címkép, acélmetszet) t.+2+403+2 p.+ 2 (hártyapapírral védett acélmetszetek) t. Utolsó évfolyam! Korabeli kopott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foxing foltos lapokkal, possessori bélyegzéssel, egy hiányzó táblával. Ritka!