17173. 424. Closed Online auction Books: Social sciences
1 200 HUF
0 HUF
Kósa László: A magyar néprajz tudománytörténete. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : karap_norbert