17177. 424. Closed Online auction Books: Social sciences
2 000 HUF
0 HUF
Ranschburg Pál: Az emberi elme II. kötet Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Bp., 1923, Pantheon. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
Photo of the item taken by : tg