2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Burgmann kézikönyv. Burgmann Feodor asbest- és tömszelencetömÃtések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., [1934], Apor Leó (Tolnai-ny.), 192+(32) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, sérült, kopottas borÃtóval.