Books: Technics Number of items: 20
2680789
17181
424
Books: Technics
Other collectibles
1984 Collection of compulsory and free programme sequences of the XII. World Aerobatic Championships. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés, a hátsó borító foltos, részben laza. + 12th World Championship of Aerobatics. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés. + 1985 Letectvi a Kosmonautika 1985 1.
5 000 HUF
2685352
17182
424
Books: Technics
Other collectibles
Handbook of Steam Shovel Work. A Report by the Construction Service Co. to the Bucyrus Company. (New York), 1911, The Bucyrus Company-Construction Service Company, 374 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
2 000 HUF
2617730
17183
424
Books: Technics
Other collectibles
1931 SKF Svéd radiális gördülő csapágyak. 312. sz. Bp., 1931., SKF Svéd Golyóscsapágy Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1 000 HUF
2696667
17184
424
Books: Technics
Other collectibles
Burgmann kézikönyv. Burgmann Feodor asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., [1934], Apor Leó (Tolnai-ny.), 192+(32) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, sérült, kopottas borítóval.
2 000 HUF
2700546
17185
424
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2700647
17186
424
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2657611
17187
424
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
2683140
17188
424
Books: Technics
Other collectibles
Hans Lorenz - C. Heinel: Neuere Kühlmaschinen. Oldenburg Technische Handbibliothek. München - Berlin, 1913, R. Oldenburg. Kihajtható táblákkal. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
2683113
17189
424
Books: Technics
Other collectibles
IX., XI. és XXII. Magyar emissziós színképelemző vándorgyűlés előadásai. Szerk.: Benkő István. Sopron 1966, Dunaújváros 1968, Salgótarján 1979. [Bp.], 1966-1979, Gépipari Tudományos Egyesület. Kiadói papírkötések. Megjelent 230, 220, és 300 példányban.
1 200 HUF
2612056
17190
424
Books: Technics
Other collectibles
Koroknai Ákos: A Ganz műszer művek története. Bp.,1975. Ganz. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
1 000 HUF
2559651
17191
424
Books: Technics
Other collectibles
2681272
17192
424
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Becker Sándor: Statika - Szilárdságtan. Kézirat. Bp., 1972, Kertészeti Egyetem, 314 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 150+15 példányban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035