15015.
424. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Juhász Vilmos - A világ népei sorozat 4 kötete: Olaszország, Svájc, Japán, Ausztrália. (1-4. sz.) Bp., 1933, Pantheon. Kihajtható térképekkel. PapÃrkötésben, vegyes állapotban, sérülésekkel.