Homok-haza. Irodalmi képeskönyv Bács-Kiskun megyéről. Vál. és szerk.: Füzi László. Csatári Bálint kísérő tanulmányával. Walter Péter fotóival. Kecskemét, 1998., Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat. Kiadói kartonált papírkötés.
Juhász Vilmos - A világ népei sorozat 4 kötete: Olaszország, Svájc, Japán, Ausztrália. (1-4. sz.) Bp., 1933, Pantheon. Kihajtható térképekkel. Papírkötésben, vegyes állapotban, sérülésekkel.
Sebestyén József: Székesfehérvár fölszabadulása a török uralom alól. 1688. május 19. Székesfehérvár, 1988, Velinszky László Ifjúsági és Úttörőház. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.