Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatics
31213.
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "A Magyar Fogorvosok Egyesületének Centenáris Kongresszusa - Budapest 1978. X.5-6-7 / 1878-1978 M.F.E. 100" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:2
Numismatics
31214.
Kalmár Márton (1946-) 1997. "Jancsó Miklós emlékérem / UNIVERSITAS SCIENTIARUM MEDICINAE DE ALBERTO SZENT-GYÖRGYI NOMINATA - SZEGED" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-,2 patina, ph
Numismatics
31215.
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. "Grósz Emil" egyoldalas Br plakett "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (80mm) T:2 patina
Numismatics
31216.
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:1- Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm...
Numismatics
31219.
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Bács-Kiskun Megyei Tanács Kórház-Rendelőintézetért" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:2 kopott ezüstözés
Numismatics
31223.
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970-1980. "A kiváló KISZ munkáért / Semmelweis Orvostudományi Egyetem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (56mm) T:1- kis ph, patina