31154.
424. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
24 000 HUF
2000. "Az Államalapítás 1000 Éves Évfordulója Emlékére" 3db klf jelzett Ag emlékérem: "Géza Nagyfejedelem + Szent István és Gizella + Szent László" emlékérem szett eredeti, sérült dísztokban (3x~31,20g/0.925/42,5mm) T:1-,2 patina