Csehszlovákia 1968. "Otokar Teyschl akadémikus 1891-1968 / A Jan Evangelista Purkyne Egyetem Orvosi karának Gyermekgyógyászata" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina Czechoslovakia 1968. "Otokar Teyschl academic 1891-1968 / University of Jan Evangelista Purkyne, Pediatrics of the Faculty of Medicine" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina
Csehszlovákia 1971. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Szign.: M. Knobloch (36mm) T:1- Czechoslovakia 1971. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Karel Havlíček Borovský 1821-1856". Sign: M. Knobloch (36mm) C:AU
Csehszlovákia 1972. "A nemzeti irodalom emlékműve - Prágában / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Szign.: JP (36mm) T:1- Czechoslovakia 1972. "Památník národního písemnictví - V Práze (Monument of National Literature - In Prague) / Jaroslav Vrchlický 1853-1912". Sign: JP (36mm) C:AU
Csehszlovákia 1978. "A keresztény béke konferencia 20. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokjában T:2 patina Czechoslovakia 1978. "20 years of the Christian Peace Conference" two-sided metal commemorative medallion in its original case C:XF patina
Csehország DN "Tomas Jordan (Jordán Tamás) 1539-1586 / Az első tartományi orvos Moráviában" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.:Z.R. (60mm) T:2 Czech Republic ND "Tomas Jordan 1539-1586 / The first provincial doctor in Moravia" two-sided silver plated bronze commemorative medallion. Sign.:Z.R. (60mm) C:XF
Finnország 1989. "XXXI. Nemzetközi Fiziológiai Tudományok Kongresszusa" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "Sillander" jelzéssel (50mm) T:1- patina Finland 1989. XXXI. International Congress of Physiological Sciences" two-sided bronze commemorative medallion with "Sillander" mark on the edge (50mm) C:AU patina
Franciaország / Lyon 1818. "Lyoni Gyógyszertár" bronz emlékérem peremen beütéssel. Szign.: Perrin, Penin (34mm) T:2 peremen anyagfelesleg France / Lyon 1818. "DIispensary of Lyon" bronze commemorative medallion. "VADE ET TV FAC - SIMILITER - S; LVC. X. XXXVII / DISPENSAIRE - GENERAL DE LYON - FONDE EN - MDCCCXVIII". Sign.: Perrin, Penin (34mm) C:XF excess material on the edge
Franciaország 1985. "Bois-Guillaume" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: A.H. Torcheux. Peremén "BRONZE" és "1985" beütéssel (69mm) T:1 France 1985. "Bois-Guillaume" two-sided Br medallion in original case. Sign.: A.H. Torcheux. With "BRONZE" and "1985" mark on the edge (69mm) C:UNC