NDK "25 év / Köszönet és elismerés a nagy teljesítményért - VEB Csavargyár" Br emlékérem (42mm) (4x) T:1,1- GDR "25 Jahre / Dank und Anerkennung für hohe Leistungen - VEB Schraubenkombinat (Thanks and recognition for your services, VEB Screwcombination)" Br emlékérem (42mm) (4x) C:UNC,AU
Németország 1991. "45 éves az új bajor alkotmány - Németországnak szüksége van Bajorországra" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 2M aranyozott Cu-Ni érmével (49,56g/0,999/50mm) T:1- patina Germany 1991. "The 45th Anniversary of the new Bavarian Constitution - Germany needs Bavaria" two-sided, marked Ag commemorative medallion, within 1990D 2 Mark gilt Cu-Ni coin (49,56g/0,999/50mm) C:A...
Németország 1995 "90 éves a Dél-Bajor ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club - Általános Német Autóklub) peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (17,49g/0.585/34mm) T:1- (PP) Germany 1995. "90 Years of the ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) Südbayern" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge (17,49g/0.585/34mm) C:AU (PP)
Németország DN "ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club - Általános Német Autóklub) / Szt. Kristóf" jelzett Ag emlékérem dísztokban (49,68g/0.999/50mm) T:1- (PP) patina Germany ND "ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil Club) / St. Christoph" hallmarked Ag commemorative medallion in case (49,68g/0.999/50mm) C:AU (PP) patina
Olaszország 1975. "Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év" kétoldalas bronz emlékérem "Mon Art Internaz - Firenze" kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. "Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975" two-sided bronze commemorative medallion in "Mon Art Internaz - Firenze" blue felt case (60mm) C:AU patina
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (101x29mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (101x29mm) C:AU