K. Sicken után Rauh János: Mária (1505-1558) ausztriai főherczegasszony, Magyarország özvegy királynéja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Foltos. 16,5×9,5 cm
Biedermeier női és férfi divatok, 1838. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Az Allgemeine Modenzeitungból. Hajtásnyommal. Lap alja kissé sérült. 15x26,5 cm
cca 1890-1900 23 db rotációs fametszet német ny. folyóiratokból, többek közt Margitay Tihamér: Eine delikate Frage, 17×24 cm körüli méretekben, néhány kevés kissé foltos, részben lapszéli sérülésekkel sérült
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest és Buda a' lánczhíddal, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
Eduard Weixelgärtner (1816-1873): Sok szerencsét (Viel Glück). Akvarellel színezett litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. J. Höfelich özvegy nyomása. Kissé foltos. 16x12,5 cm