4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Csak menj férjhez! (Heirathen Sie nur!). Litográfia , papír, jelzés nélkül. J.N. Enders, Neutitschen kiadása. XIX. sz. közepe-vége. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 67x48,5 cm