10606. 424. Closed Online auction Engravings
20 000 HUF
0 HUF
Nándorfehérvár felmentése Hunyadi János által 1456. jul. 21. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Bogner, Anton (1812-1859) után, 1900 körül. Üvegezett fakeretben, 52,5x79 cm
Photo of the item taken by : pk