10604. 424. Closed Online auction Engravings
10 000 HUF
31
0 HUF
Vajdahunyadi vár, Erdély (Castle Vajda Hunyad in Transylvania). Litográfia, papír, jelzés nélkül, 36×26 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben / Lithograph on paper, framed
Photo of the item taken by : pk