cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
Vajdahunyadi vár, Erdély (Castle Vajda Hunyad in Transylvania). Litográfia, papír, jelzés nélkül, 36×26 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben / Lithograph on paper, framed
Csak menj férjhez! (Heirathen Sie nur!). Litográfia , papír, jelzés nélkül. J.N. Enders, Neutitschen kiadása. XIX. sz. közepe-vége. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 67x48,5 cm
Nándorfehérvár felmentése Hunyadi János által 1456. jul. 21. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Bogner, Anton (1812-1859) után, 1900 körül. Üvegezett fakeretben, 52,5x79 cm
Budapest, Baross tér és a Keleti pályaudvar, litográfia, papír, Helbing Ferenc (1870-1958) 1917-ben készült műve után, jelzett a litográfián. Elemi népiskolai szemléltető faliképek, földrajz sorozat. M. Kir. Áll. Nyomda, 1918. Kiadja a Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium. Feltekerve, kissé sérült és kissé foltos. 56x86 cm
I. Ferenc József magyar király lovasportréja, fénymetszet, papír, Pállik Béla festménye után, Hornyánszky Viktor kiadása Budapesten, Paulussen R. fénymetszete, üvegezett fakeretben, 21,5×17,5 cm
cca 1882 40 db rotációs fametszet, papír. A "Neue Illustrirte Zeitung" c. német ny. újság melléklete. Néhány kevés darabon lapszéli kisebb szakadásokkal, részben kissé foltos. Lapméret: 38x29 cm.