10425.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 400 HUF
25
Bogár (?) Imre jelzéssel: Elhagyott gyártelep. Olaj, karton.. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28×43,5 cm