10516.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
Jelzés nélkül: Geometriai kompozíció II. Ofszet, papír, lapra kasírozva, keretben, apró sérüléssel, 40x40 cm