10322.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
Jelzés nélkül: Kalotaszegi cserepes kemence. Olaj, karton. 37,5x47,5 cm. Hátoldalán 1930-1940 körüli felirattal (" Kalotaszegi cserepes kemence. Ára: 10 P"). Dekoratív, sérült fakeretben.