10325.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Lumnitzer Julie portréja, Lomniczy Lajos (1848-ig Lumnitzer) Lajos (1827-1898) 1848-as honvéd önkéntes, később lőcsei városi képviselő anyja. Olaj, vászon. Javított, sérült. Hátoldalán névvel feliratozott. Dekoratív, antik fakeretben. 35x28 cm.