10483.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Jelzés nélkül, távol-keleti alkotó, 2 db mű: Gyerekek. Akvarell, selyem. 5x7 és 7x6,5cm. Üvegezett fakeretben.