10423.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Lévay jelzéssel: Balatonpart. Vegyes technika, papír. 59x48 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.