10459. 424. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 200 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei út, akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 27x20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras