10379.
424. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
19
Seres jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett, sérült, lyukas. Keretben 85x120 cm NEM POSTÁZZUK csak személyes átvétel